info
عکس نمایشگاه اتومبیل جوادی
category

نمایشگاه اتومبیل جوادی محله امام رضا (ع)، مشهد

نمایشگاه اتومبیل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه اتومبیل جوادی

نمایشگاه اتومبیل جوادی (نمایشگاه اتومبیل) در محله امام رضا (ع) مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار، شهید محمود تولایی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه نمایشگاه اتومبیل در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین حلیم چهارفصل، دایان شاپ، ساختمان تندرستان، اتومبیل داودی و درمانگاه تخصصی دیابت پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده نمایشگاه اتومبیل جوادی واقع شده‌اند:

 • اتو گالرى زمانيان
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 9
 • اتو گالری داوری
  بلوار خرمشهر، بین خرمشهر 9 و خرمشهر 11
 • اتوگالری مهتاب
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 8
 • اتو بابری
  بلوار خرمشهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن1404 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه اتومبیل جوادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه اتومبیل جوادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه اتومبیل جوادی ندارد.
  neshan logo