info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش محله سلام، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله سلام مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله سلام مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع) و بازار قماش مشهد و همچنین هتل بین المللی قصر مشهد، سرای بلور، مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان مشهد، طباخی لاله و استخر شهید صیاد شیرازی مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش مشهد است که در محله سلام قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام رضا، بین مصباح یزدی و امام رضا 15 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بسیج در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گوهرشاد قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی
  بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 9 و فداییان اسلام 11
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 29
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 27 و مصباح یزدی
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 2
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 5/2 و 17 شهریور 2/4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش ندارد.
  neshan logo