info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
category

ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 محله امام رضا (ع)، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14

ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام رضا (ع) مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و موزه سلفی گلستانه و همچنین غذاهای سنتی چرب و چیلی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 4، آموزشگاه بهار، هتل چهارباغ شهرداری اصفهان و پیتزا فدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 مشهد

ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله امام رضا (ع) پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام خمینی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بانوان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک الشعراء بهار 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65
 • ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 3 و فداییان اسلام 5
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  بلوار خرمشهر، نرسیده به میدان امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo