عکس ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 (محله امام رضا (ع)، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا، شهید محمود تولائی، بین تولایی 2 و 4

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 در محله امام رضا (ع) مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان شهید محمود تولائی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و موزه سلفی گلستانه و همچنین اداره کل پست خراسان رضوی (پست مرکزی)، کباب و حلیم چهار فصل، دایان شاپ، اتومبیل داودی و سلامتکده طب سنتی قلب توس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1

ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله امام رضا (ع) خیابان شهید محمود تولائی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملک الشعرا، شهید محمود تولائی، بین تولایی 2 و 4 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو امام خمینی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس یگانه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا، شهید محمود تولائی، بین تولایی 2 و 4


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید تولایی 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5
  بلوار امام خمینی، بین خیابان ثبت و امام خمینی 26
 • ایستگاه اتوبوس سلام
  امام رضا، بین امام رضا 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه
  بلوار امام خمینی، فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 ندارد.
  neshan logo