info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی محله خرمشهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی

ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله خرمشهر مشهد و بلوار خرمشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خرمشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین رستوران امیرکبیر، فروش کرمان موتور عاکف، هیوندای افشار، ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی و کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو علی موتمنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی مشهد، شهر مشهد، محله خرمشهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خرمشهر، نرسیده به میدان امام خمینی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس یگانه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 3 و فداییان اسلام 5
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 83
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 83 و 85
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه
  بلوار امام خمینی، فیاض بخش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی ندارد.
  neshan logo