info
عکس فروشگاه دیلی مارکت
category

فروشگاه دیلی مارکت محله ازگل، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه دیلی مارکت

فروشگاه دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ازگل تهران و خیابان ازگل واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع ازگل، بوستان ازگل، رستوران اگرین، پیتزا و کبابی غزال و سرای محله ازگل قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دیلی مارکت تهران

فروشگاه دیلی مارکت تهران در شهر تهران، محله ازگل و قرار دارد. فروشگاه دیلی مارکت تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ازگل به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه شهروند (داخل شمیران سنتر) ، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه شهروند اشاره کرد.

چطور به فروشگاه دیلی مارکت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیلی مارکت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید محلاتی جنوبی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید محلاتی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه دیلی مارکت تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دیلی مارکت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه دیلی مارکت تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شهروند (داخل شمیران سنتر)
  ارتش، بعد از بهاران
 • فروشگاه افق کوروش
  بزرگراه ارتش، نخل
 • فروشگاه شهروند
  بزرگراه ارتش، باغ شمیران، زاگرس
 • شهروند
  (5.0)
  نیروی زمینی، تقاطع مجتمع الماس ایران
 • هایپر مارکت سایا
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، نخل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط adriulla (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo