عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو (محله ولیعصر - بیسیم، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
3.9
8 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، باقری

موقعیت فروشگاه زنجیره ای جانبو در محله ولیعصر - بیسیم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و خیابان باقری واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله ولیعصر - بیسیم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین کترینگ کاظمی، بانک ملی، درمانگاه 15 شعبان، شیرخوارگاه شبیر و داروخانه ظفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو

فروشگاه زنجیره ای جانبو در شهر تهران، محله ولیعصر - بیسیم، خیابان باقری واقع شده است. فروشگاه زنجیره ای جانبو یکی از فروشگاه‌های خوب محله ولیعصر - بیسیم به حساب می‌آید. فروشگاه افق کوروش، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه جامبو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اطلس قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه زنجیره ای جانبو نیز ایستگاه مترو شهید رضایی است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای جانبو مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه زنجیره ای جانبو تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، باقری

وب‌سایت رسمی: canbo.ir


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  بزرگراه امام علی، رضایی، بین شیرازی و نوروزی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه امام علی، رضایی، بین شیرازی و نوروزی
 • فروشگاه جامبو
  بزرگراه امام علی، رضایی، بین حیدری و شیرازی
 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • افق کوروش رضایی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گل گیلاس و رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه جانبو فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
  neshan logo