عکس ایستگاه اتوبوس نسیم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نسیم (محله طیب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، عامری

موقعیت ایستگاه اتوبوس نسیم در محله طیب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نسیم (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان عامری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و پاساژ زمرد و همچنین کترینگ کاظمی، نواب صفوی، بانک ملی، مسجد رضوان و داروخانه ظفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نسیم

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نسیم است که در محله طیب خیابان عامری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش، 17 شهریور، عامری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نسیم عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شهریار قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، عامری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نسیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  فدائیان اسلام، سرشار، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس لرزاده
  خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نسیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نسیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نسیم ندارد.
  neshan logo