info
عکس ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرفعکس ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف
category

ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف محله شهید معقول، مشهد

فروشگاه لباس

درباره‌ی ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف

ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف (فروشگاه لباس) در محله شهید معقول مشهد و خیابان حر 13 - موسوی نژاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه لباس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین پیتزا پونه، نمایندگی رسمی ایرانسل همراه اول رایتل شاتل، سونوگرافی و رادیولوژی دکتر علیزاده و غلامیان، طلاجات علوی و بانک صادرات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد

آدرس فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد، شهر مشهد، محله شهید معقول و است. فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید معقول است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک خاص، پوشاک نظری و پوشاک یونیک اشاره کرد.

چطور به فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 15 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر تصویری از فروشگاه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Sijal-Beziley
  چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401

  یکی از بزرگترین فروشگاه های لباس هستشش


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف واقع شده‌اند:

 • پوشاک خاص
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 18 و 22
 • پوشاک نظری
  بلوار حر، بین حر 4 و 6
 • پوشاک یونیک
  بلوار حر، حر12
 • بوتیک دوک
  بلوار حر، حر 13، بین حر 13/1 و 13/4
 • پوشاک کوئین
  (5.0)
  بلوار حر، بلوار شهید شهریور، معقول 31 - مهریز 32، معقول 40، بین شهید غلامی 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sijal-Beziley (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف ندارد.
  neshan logo