info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 10
category

ایستگاه اتوبوس حر 10 محله موعود، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 10

ایستگاه اتوبوس حر 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله موعود مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله موعود مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین پیتزا پونه، باشگاه پرورش اندام حاج قدیر، نمایندگی رسمی ایرانسل همراه اول رایتل شاتل، طلاجات علوی و پارس سیستم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 10 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس حر 10 مشهد، شهر مشهد، محله موعود است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بین حر 10 و حر 12 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حر 10 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حر 10 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 1 و معقول 31
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 1 و معقول 31
 • ایستگاه اتوبوس اروند 13
  جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس اروند 22
  جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 31 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 31 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 10 ندارد.
  neshan logo