info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 15
category

ایستگاه اتوبوس حر 15 محله شهید معقول، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 15

ایستگاه اتوبوس حر 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین پیتزا پونه، سرای یاس مجلل، سونوگرافی و رادیولوژی دکتر علیزاده و غلامیان، بانک صادرات و ارزانسرای پوشیزان از تولید به مصرف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 15 مشهد

در شهر مشهد، محله شهید معقول ، ایستگاه اتوبوس حر 15 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بین حر 15 و 17 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حر 15 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی احمد قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حر 15 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حر 15

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Sijal-Beziley
  چهارشنبه 26 بهمن ماه 1401

  ایستگاه حر همیشه شلوغه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حر 29
  بلوار حر
 • ایستگاه اتوبوس مهریز 22
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس اروند 13
  جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس اروند 22
  جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس مهریز 3
  بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 15 ندارد.
  neshan logo