info
عکس ایستگاه اتوبوس مهریز 3
category

ایستگاه اتوبوس مهریز 3 محله امیر آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهریز 3

ایستگاه اتوبوس مهریز 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر آباد مشهد و بلوار شهید شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امیر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار محله و همچنین کلانتری شهید رجایی، فروشگاه موبایل اروین راشدی ، فست فود رز، داروخانه شبانه روزی دکتر امامیان و کافی نت الماس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهریز 3 مشهد

در شهر مشهد، محله امیر آباد ، ایستگاه اتوبوس مهریز 3 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، بلوار شهید شهریور، بین مهریز 1 و 3 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهریز 3 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تلفنی امیرآباد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهریز 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 8
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس پارک نصرت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 15
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهریز 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهریز 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهریز 3 ندارد.
  neshan logo