info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی محله شهید معقول، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و خیابان معقول 40 - شهید غلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد محمدی (ص)، نانوایی محمدزاده، چکاپ و جلوبندی مهرگان ، شیرینی سرای بزرگمهر و لبنیات رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهید معقول قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بلوار شهید شهریور، معقول 31 - مهریز 32، معقول 40، بین شهید غلامی 1 و حر 9 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403

  مزخرف و همیشه شلوغ همون یه اتوبوس هم که بود برداشتن باز باید این قوطی کبریت ها رو تحمل کنیم مگه ما آدم نیستیم بابا یه کاری کنید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شهید غلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پانیذ
  بزرگراه بسیج، بسیج 14، شهید دارایی 1، بلوار شهید دارایی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای امیر آباد
  بزرگراه بسیج، بسیج 10، حر 1/2 - امیرآباد شرقی، بین امیرآباد 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 8
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 9
  بزرگراه بسیج، بلوار مصلی، شهید دارایی 13، بین شهید دارایی 13/3 و 13/5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، بلوار شهید شهریور، معقول 31 - مهریز 32، معقول 40، بین شهید غلامی 1 و حر 9
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo