info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی محله شهید معقول، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و خیابان معقول 40 - شهید غلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب الزمان (عج)، لبنیات رضا، نانوایی محمدزاده، چکاپ و جلوبندی مهرگان و شیرینی سرای بزرگمهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد، شهر مشهد، محله شهید معقول است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 1 و معقول 31 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شهید غلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پانیذ
  بزرگراه بسیج، بسیج 14، شهید دارایی 1، بلوار شهید دارایی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای امیر آباد
  بزرگراه بسیج، بسیج 10، حر 1/2 - امیرآباد شرقی، بین امیرآباد 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس امیر آباد 8
  بزرگراه بسیج، بلوار بصیرت
 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 9
  بزرگراه بسیج، بلوار مصلی، شهید دارایی 13، بین شهید دارایی 13/3 و 13/5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید غلامی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 1 و معقول 31
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo