عکس زمین بازی پارک لوتوس
مشاهده در نقشه نشان
category

زمین بازی پارک لوتوس (محله کوی اتحاد، کرج)

مکان عمومی
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بهار شرقی

موقعیت زمین بازی پارک لوتوس در محله کوی اتحاد کرج را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

زمین بازی پارک لوتوس در محله کوی اتحاد کرج و خیابان بهار شرقی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مکان عمومی در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، ماکت روستای کندوان و مرکز خرید ملاصدرا و همچنین کافه گارنیش، فیزیوتراپی مسیرحرکت، پارک لوتوس، شرکت الوان رنگ افروز فرنام و کافه رستوران گارنیش قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بهار شرقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sooode (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین بازی پارک لوتوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد زمین بازی پارک لوتوس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ثابتی
    پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه 1400

    این مکان عالی نیست اما پارک خوبی است فضای کوچکی دارد و در این زمینه بازی بچه ها میتوانند گردش کنند و سرگرم شوند

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد زمین بازی پارک لوتوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین بازی پارک لوتوس ندارد.
neshan logo