info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا

ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خش خوران (سلطان)، پمپ بنزین بلوار دانشجو، دانشگاه پیام نور استان یزد، فروشگاه پکیج برسیور و یزد آکواریوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آبشاهی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، بین دانشجو 37 و 39 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد شهدا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا ندارد.
neshan logo