info
عکس آقای موبایل
category

آقای موبایل اصفهان

فروشگاه و خدمات موبایل

درباره‌ی آقای موبایل

آقای موبایل (فروشگاه و خدمات موبایل) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین پارک کوثر 2، موبایل نجیمی، نانوایی کوثر، تعمیر بردهای الکترونیک یاس و آرایشگاه قدیم قدیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آقای موبایل اصفهان

فروشگاه آقای موبایل اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 09136032812 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه آقای موبایل اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک کوثر است. موبایل مارشال(بنائی)، موبایل محسن و موبایل مسعود فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آقای موبایل اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آقای موبایل اصفهان مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم قرار دارد. ایستگاه مترو قدس هم در نزدیکی فروشگاه آقای موبایل اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آقای موبایل اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آقای موبایل اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده آقای موبایل واقع شده‌اند:

 • موبایل مارشال(بنائی)
  شهدای عاشق آباد، بین حیدریان و رحمان ذوالفقاری
 • موبایل محسن
  شهدای عاشق آباد، فدک (12)
 • موبایل مسعود
  سلمان فارسی، مهتاب (3)
 • گالری موبایل رایتا
  (5.0)
  سلمان فارسی، بین مهتاب و رز
 • موبایل حمید
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ﷽💛🧡❤️ یا علی مدد ❤️🧡💛 (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آقای موبایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آقای موبایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آقای موبایل ندارد.
  neshan logo