info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران

ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین مرکز مشاوره بلوریان، تعویض روغن امید، جمعیت هلال احمر استان یزد، ظروف یکبار مصرف و لوازم تولد و آتش بازی و آتلیه آرام(استودیو) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد، شهر یزد، محله شهرک دانشگاه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین میدان امام موسی صدر و فردوسی 6 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر امدادگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب
  بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  بلوار امیر کبیر، بین امیرکبیر 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان
  بلوار فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس طلوع 14
  بلوار آیت الله خامنه ای، ابوترابی، طلوع، بین بن بست طلوع 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران ندارد.
  neshan logo