info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بزرگ ایرانیان و همچنین غذای باتو، برق و کولر اتومبیل طاهریان، شرکت آریاتکس، تهیه غذای باتو و مسجد غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر یزد

ایستگاه اتوبوس کوثر یزد در شهر یزد، محله یزد باف و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین فلاح نژاد و امام حسین بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوثر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوثر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
  ولیعصر، بین ولیعصر 40 و 42
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، کوی دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان
  بلوار مطهری، بین سیدالشهدا 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس ؤاندارمری
  بلوار شهید عابدی، 17 شهریور، بین ژاندارمری 23 و دنا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین فلاح نژاد و امام حسین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo