عکس ایستگاه مترو نوبنياد
category

ایستگاه مترو نوبنياد (تهران)

ایستگاه مترو
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پل صدر

موقعیت ایستگاه مترو نوبنياد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو نوبنياد (ایستگاه مترو) در تهران و خیابان پل صدر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین مسجد امام موسی کاظم، پایانه تاکسیرانی نوبنیاد، ورودی مترو ایستگاه نوبنیاد، بانک سپه شعبه نوبنیاد و دستشویی عمومی قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه مترو نوبنياد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پل صدر


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نوبنياد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نوبنياد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نوبنياد تهران ندارد.