info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و خیابان سعادت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید طوس و همچنین آموزشگاه آیلتس بیان برتر، پیتزا زیگ زاگ، مرکز تصویر برداری پردیس نور، آزمایشگاه مایسا و فیزیوتراپی سعادت آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک تهران، شهر تهران، محله مدیریت است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سعادت آباد، بین سی و دوم و سی ام است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سلام تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و یک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علامه
  سعادت آباد، سرو شرقی، محمدعلی کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، بیستم غربی، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین سما و عرفان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک ندارد.
  neshan logo