info
عکس ایستگاه اتوبوس یاسمین
category

ایستگاه اتوبوس یاسمین محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاسمین

ایستگاه اتوبوس یاسمین (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و بلوار فرهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید طوس و همچنین خانه بستنی آیس مون، مس مس کافه رستوران، تعمیرگاه موتورسیکلت و دوچرخه مراد، کافی‌شاپ Mas Mas و پروژه برج فیوچر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاسمین تهران

ایستگاه اتوبوس یاسمین تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مدیریت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین کوی فرهنگ و نور است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاسمین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاسمین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاسمین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علامه
  سعادت آباد، سرو شرقی، محمدعلی کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس خوردین
  بلوار شریفی، دریا، بین رامشه و سعادت آباد
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه یادگار امام، سعادت آباد، سرو شرقی، میدان فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دریا
  بلوار شریفی، بین بخشی و مسعود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاسمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاسمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاسمین ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین کوی فرهنگ و نور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo