info
عکس ایستگاه اتوبوس دریا
category

ایستگاه اتوبوس دریا محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دریا

ایستگاه اتوبوس دریا (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و بلوار شریفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن و مرکز خرید دوما و همچنین کارگزاری فارابی، دونر گاردن، مطب دکتر طاهره لباف، دکتر مهریزی و کافه ویونا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دریا تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دریا تهران است که در محله مدیریت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شریفی، بین بخشی و مسعود بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دریا تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سلام تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دریا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دریا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • ایستگاه اتوبوس یاسمین
  بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین کوی فرهنگ و نور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دریا ندارد.
  neshan logo