info
عکس شهر کاغذ دیواری
category

شهر کاغذ دیواری محله آیت الله غفاری، اراک

فروشگاه کف‌پوش و کاغذ دیواری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهر کاغذ دیواری

شهر کاغذ دیواری (فروشگاه کف‌پوش و کاغذ دیواری) در محله آیت الله غفاری اراک و بلوار آیت الله غفاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین فروشگاه افق کوروش، شیرینی داغ، نان فانتزی نمونه، نانوایی لواش و سوپر مارکت راهزانی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک

آدرس فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک، شهر اراک، محله ادبجو و است. فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ادبجو به شمار آورد. تزئینات مهدی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیخ فضل اله 2 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شهر کاغذ دیواری اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های کف‌پوش و کاغذ دیواری که در محدوده شهر کاغذ دیواری واقع شده‌اند:

 • تزئینات مهدی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین اقتصادی و ادبجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدرضا موسوی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهر کاغذ دیواری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهر کاغذ دیواری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهر کاغذ دیواری ندارد.
  neshan logo