info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی محله جوان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوان یزد و بلوار فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جوان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین تعویض روغن امید، مرکز مشاوره بلوریان، آتلیه آرام(استودیو)، سالن هلال احمر و لبنیات ناز شیر مهریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رجایی یزد

ایستگاه اتوبوس شهید رجایی یزد در شهر یزد، محله جوان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فلسطین، بین میدان امام موسی صدر و نگارستان 2 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید رجایی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس بلوار خاتمی
  میدان فرهنگ - نعل اسبی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار فلسطین، بین بلوار پروفسور حسابی و خاتمی 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  خاتمی، خاتمی 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رجایی ندارد.
  neshan logo