info
عکس ساختمان دکتر هشترودی
category

ساختمان دکتر هشترودی محله حکیمیه، تهران

دانشکده

درباره‌ی ساختمان دکتر هشترودی

ساختمان دکتر هشترودی (دانشکده) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا، شهید نشوه واقع شده است. این مرکز یکی از پنج دانشکده در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور، انتشارات پردیس عباسپور، ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور و مسجد امام سجاد دانشگاه عباسپور قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد ساختمان دکتر هشترودی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فرمانروای عالم
  چهارشنبه 03 اسفند ماه 1401

  پرفسور محسن هشترودی ریاضی دان و دانشمند برجسته کشور عزیزمان یکی از توابغ معاصر هست که در ضمیمه ریاضیات فیزیک و فلسفه مقالات زیادی از خود به یادگار گذاشته است از خصوصیات این دانشمند والامقام دارا بودن بینش بلند و تحلیل مسایل روز به زبان ساده بوده که وقتی در مورد یک مسئله اجتماعی ساده هم از رنج و مشکلات مردم سخن میگفتند همه را به تفکر وگریه وامیداشتند ایشان نخبه ای برجسته از دیار علم و اندیشه این آب و خاک بودند که شاید درگذر ایام کمتر ایشان نام برده شده است نام ویادش گرامی باد.


سایر دانشکده‌های که در محدوده ساختمان دکتر هشترودی واقع شده‌اند:

 • دانشکده مهندسی برق _ ساختمان جابر بن حیان
  بلوار شهید عبدالرضا، شهید نشوه
 • دانشکده مدیریت و علوم انسانی
  (3.0)
 • دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور
  (4.2)
  زین الدین، احسان (گرمابدری)
 • دانشکده علوم انسانی
  (3.0)
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kooshazamir (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان دکتر هشترودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان دکتر هشترودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان دکتر هشترودی ندارد.
  neshan logo