info
عکس مبلیران 6 (شعبه رشت)
category

مبلیران 6 (شعبه رشت) محله گلباغ نماز، رشت

درباره‌ی مبلیران 6 (شعبه رشت)

مبلیران 6 (شعبه رشت) (فروشگاه مبلمان) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مبلمان در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصیری و همچنین آش مرادی، مرکز تصویربرداری نگاه، فروشگاه تشک رویا، فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت)

فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) در شهر رشت، محله گلباغ نماز، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 09111392633 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلباغ نماز به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند مبل فرحبخش، فروشگاه فرش و مبل سلطانی و فروشگاه شایان قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان شعار قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مبلیران 6 (شعبه رشت) را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلیران 6 (شعبه رشت) واقع شده‌اند:

 • مبل فرحبخش
  بلوار شهید انصاری، بین میرزا کوچک خان و ولیعصر 1
 • فروشگاه فرش و مبل سلطانی
  طالبی، بین شهرک عطر گل یاس و سزاوار
 • فروشگاه شایان
  ارشاد، بهار 1
 • مبل هنروران
  باستانی شعار، بلوار نماز
 • مبلمان طرحی برای زندگی 2
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و مهارت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط _ParHam_ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 04 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلیران 6 (شعبه رشت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 04 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلیران 6 (شعبه رشت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلیران 6 (شعبه رشت) ندارد.
  location رشت، چهارراه گلسار، بلوار شهید انصاری، نبش کوچه مسعود(کوچه مرکز تصویر برداری نگاه)
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مبلیران 6 (شعبه رشت)

  شنبه 10:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
  دوشنبه 10:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
  چهارشنبه 10:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
  جمعه 10:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo