info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مجتمع تجاری صدف و همچنین ترمه رضایی، مرکز پستی شهید ابراهیمی صفاییه، نانوایی، اغذیه جنوب و مسجد حسنین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی یزد

در شهر یزد، محله صفائیه ، ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین یاس و بلوار شهیدان اشرف قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 21 و 24
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
  neshan logo