info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در محله صفائیه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین اغذیه جنوب، ترمه رضایی، مهرسازی و برش لیزری مجتبی، مرکز پستی شهید ابراهیمی صفاییه و کافه رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

در شهر یزد، محله صفائیه بلوار دانشگاه، ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین میدان اطلسی و یاس قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین بیست و یکم و ارشاد اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
  neshan logo