info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله دریا، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله دریا تهران و خیابان دریا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دوما و همچنین آموزشگاه آیلتس بیان برتر، پیتزا زیگ زاگ، کافه ژ1، داروخانه شبانه روزی ستاره و کارگزاری فارابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد تهران در شهر تهران، محله دریا و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدیریت، دریا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سلام تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قیصری
  بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین بیست و چهارم و حق طلب
 • ایستگاه اتوبوس برج آبی
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، بلوار فرهنگ، نرسیده به قوام شهیدی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  بلوار خوردین، مهندس، بین هرمزان و مهستان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
  ایران زمین، مهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo