info
عکس کالای پزشکی امین
category

کالای پزشکی امین یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی امین

کالای پزشکی امین (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در یزد و خیابان چمران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت طبیعت سبز یزد، کفش تبریز یزد، میدان خاتمی، شرکت تولیدی مبلمان دارکوب و شیرینی الماس کویر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی امین یزد

فروشگاه کالای پزشکی امین یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله شهید مطهری و پیدا کنید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (36291537) تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی امین یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله شهید مطهری است و مشتریان زیادی دارد.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی امین یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی امین یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کالای پزشکی امین یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کالای پزشکی امین یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد کالای پزشکی امین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    امین
    دوشنبه 08 اسفند ماه 1401

    نرخ مناسب


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی امین ندارد.
neshan logo