info
عکس سرای سنتی گارنو
category

سرای سنتی گارنو محله صادقیه، تهران

درباره‌ی سرای سنتی گارنو

سرای سنتی گارنو (کافی‌شاپ) در محله صادقیه تهران و خیابان موسوی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و پنج کافی‌شاپ در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین فست فود و فلافل دو لپی، آموزشگاه زبان سیتاک شعبه صادقیه و ستارخان، کارواش ایران، موسسه آموزشی فرهنگی واله و داروخانه شبانه روزی دکتر ناظمی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران

کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران را می‌توانید در شهر تهران محله صادقیه پیدا کنید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، ستارخان، موسوی قرار دارد.

کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله صادقیه است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس متروصادقیه قرار دارد. از طرفی ایستگاه مترو طرشت هم در محدوده این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ سرای سنتی گارنو تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده سرای سنتی گارنو واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران شانی پاتوق
  بزرگراه یادگار امام
 • کافه براوو
  بزرگراه جلال آل احمد، پورجعفری
 • باراکافه
  بزرگراه جلال آل احمد، پورجعفری
 • کافه فورته
  بزرگراه جلال آل احمد، پورجعفری
 • کافه ام اند ای
  ستارخان، خسرو شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حریمی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای سنتی گارنو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای سنتی گارنو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای سنتی گارنو ندارد.
  neshan logo