info
عکس ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی
category

ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی

ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی (فروشگاه ابزار) در محله خانه سازی اراک و خیابان جواد الائمه واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه رنگ و ابزار در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود یکی بخر دو تا ببر، سوپر مارکت گل یاس، کلبه سبزیجات آماده سادات، مسجد الزهرا (س) و دبستان قرآنی بقیة الله عج قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی واقع شده‌اند:

 • رنگ فروشی آریا
  جواد الائمه، فجر
 • فروشگاه رنگ احمدی
  (5.0)
  بلوار آیت الله غفاری، غلامرضا انوری، بین باقری و امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابزارآلات و لوازم ساختمانی عباسی ندارد.
  neshan logo