info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه

ایستگاه اتوبوس بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان رزمندگان، فرهنگ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود لیمو، تاکسی تلفنی میخک، سوپر میوه یاس، دبستان غیر دولتی حدیث مهر و فروشگاه عدالت صباغ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. این ایستگاه اتوبوس در رزمندگان، فرهنگ واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شاداب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پست
  گلخانه، بین اردیبهشت و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  نوبهار، بین میخک و کاج
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین مسعود و فرهنگیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه ندارد.
  neshan logo