info
عکس کباب مجیدعکس کباب مجیدعکس کباب مجیدعکس کباب مجید
category

کباب مجید (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

کباب و حلیم‌فروشی

درباره‌ی کباب مجید

موقعیت کباب مجید در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

کباب مجید (کباب و حلیم‌فروشی) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان کنارگذر آزادی واقع شده است. این کبابی یکی از شش کباب و حلیم‌فروشی در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ بازارگاه و همچنین پایگاه مرکز بهداشت فرامرز عباسی، دبیرستان دوره اول پارسا، مجتمع نان آزادی، ثامن بار و رنگ و ابزار اشراقی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کبابی یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب مجید واقع شده‌اند:

 • کباب جام جم
  بلوار معلم، بین معلم 3 و بلوار امامت
 • کباب مهدی
  بلوار آموزگار، تقاطع امامت 43
 • کباب سرای بهاران
  (4.0)
  بلوار امامت، بین امامت 29 و 31
 • کباب سرای طاها
  (4.0)
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 8 و 10
 • خانه کباب برکات
  (5.0)
  بزرگراه آزادی، آزادی 48
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب مجید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران کبابی کباب

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد کباب مجید

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   TOMMY
   دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

   عالی بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب مجید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب مجید ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بزرگراه آزادی، فردوسی 23، آزادی 33، بین آزادی 41 و 43
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo