info
عکس شرکت بلاد نیروی خاورمیانه
category

شرکت بلاد نیروی خاورمیانه محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی شرکت بلاد نیروی خاورمیانه

شرکت بلاد نیروی خاورمیانه (شرکت خصوصی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان نقدی واقع شده است. این شرکت یکی از 340 شرکت خصوصی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین پیتزا پاشا، کبیر موتور، فروشگاه اینترنتی مو تن رو، شرکت داریا همراه پایتخت و کیان باتری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت بلاد نیروی خاورمیانه واقع شده‌اند:

 • مطالعات وتحقیقات مهندسی ترافیک
  مطهری، پروشات
 • شرکت فرادید ارتباط فاوا
  سهروردی شمالی، افشار جوان
 • شرکت بازرسی ناظران روش تطبیق رسا
  مطهری، گلریز، شبنم
 • شرکت پارس پخش خوانسار
  مطهری، پروشات
 • پالیز تجهیز آرین
  بهشتی، صابونچی، کردبچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 10 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت بلاد نیروی خاورمیانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 10 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت بلاد نیروی خاورمیانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت بلاد نیروی خاورمیانه ندارد.
  neshan logo