info
عکس مرکز درمانی ابن سینا
category

مرکز درمانی ابن سینا اصفهان

مرکز بهداشت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز درمانی ابن سینا

مرکز درمانی ابن سینا (مرکز بهداشت) در اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین و مرکز خرید فاطمیون و همچنین میدان شهدا، پمپ بنزین مدرس، مرکز بهداشت ابن سینا، هتل سران و مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز بهداشتی به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز بهداشت که در محدوده مرکز درمانی ابن سینا واقع شده‌اند:

 • بهداشت اصناف
  مدرس، میرمجربیان
 • مرکز بهداشت امین (ابن سینا)
  (3.3)
  ابن سینا، تقاطع سنبلستان
 • مرکز بهداشت ابن سینا
  (3.3)
  ابن سینا، بین مدرس و پورنیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز درمانی ابن سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز درمانی ابن سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز درمانی ابن سینا ندارد.
  neshan logo