info
عکس مرکز بهداشت امین (ابن سینا)
category

مرکز بهداشت امین (ابن سینا) اصفهان

مرکز بهداشت
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز بهداشت امین (ابن سینا)

مرکز بهداشت امین (ابن سینا) (مرکز بهداشت) در اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اورژانس بیمارستان امین و همچنین کانون زبان ایران، چایخانه حاج میرزا، پارچه سرای نیکخواه، مطب دکتر هوایی و پایگاه اورژانس۱۱۵ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز بهداشتی به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز بهداشت که در محدوده مرکز بهداشت امین (ابن سینا) واقع شده‌اند:

 • بهداشت اصناف
  مدرس، میرمجربیان
 • مرکز درمانی ابن سینا
  (5.0)
  ابن سینا، بین پورنیک و چلونگر
 • مرکز بهداشت ابن سینا
  (3.3)
  ابن سینا، بین مدرس و پورنیک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زهاوی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز بهداشت امین (ابن سینا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز بهداشت امین (ابن سینا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز بهداشت امین (ابن سینا) ندارد.
  neshan logo