info
عکس بانک سپه کاشانی
category

بانک سپه کاشانی محله اکبر آباد، یزد

درباره‌ی بانک سپه کاشانی

بانک سپه کاشانی (بانک) در محله اکبر آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از نه بانک در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین کباب ترکی فرشته، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، کباب ترکی برشته، سیسمونی خورشید کوچولو و رستوران خانه غذا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه کاشانی یزد

یکی از بانک‌های شهر یزد بانک سپه کاشانی یزد است که در محله اکبر آباد، قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله اکبر آباد، بانک سپه کاشانی یزد است. بانک سپه چمران، بانک صادرات و بانک قوامین شهید چمران یزد بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سپه کاشانی یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک سپه کاشانی یزد شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس بصیر پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد اگر به بانک سپه کاشانی یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک سپه کاشانی یزد را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه کاشانی واقع شده‌اند:

 • بانک سپه چمران
  چمران، یاس
 • بانک صادرات
  چمران، یاس
 • بانک قوامین شهید چمران یزد
  چمران، نرسیده به رهبر
 • بانک رفاه کارگران
  چمران، بین آفتاب و خیراللهی
 • بانک سپه
  چمران، ابتدای چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه کاشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه کاشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه کاشانی ندارد.
  neshan logo