info
عکس صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران
category

صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران محله مرزداران، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.5
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران

صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله مرزداران تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج گلدیس و همچنین مرکز بهداشت درمانگاه شهرداری منطقه 5، تهران اینتکس، موسسه حقوقی بینش، داروخانه شبانه روزی دکتر آقازاده و کافه رستوران باران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران واقع شده‌اند:

 • ستاد اجرایی فرمان امام (ره)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، وحدتی
 • اجاره بیل میکانیکی مینی بیل خاکبرداری
  بلوار آیت الله کاشانی، سازمان آب
 • شهرداری ناحیه دو منطقه دو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • صندوق بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت
  بزرگراه جلال آل احمد
 • شرکت آب و فاضلاب منطقه 3 ناحیه 2
  (3.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، وحدتی، سازمان آب، بین دوازده متری یکم و دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صندوقهای بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت نمایندگی غرب تهران ندارد.
  neshan logo