info
عکس بانک تجارت شعبه حمیدیا
category

بانک تجارت شعبه حمیدیا محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی بانک تجارت شعبه حمیدیا

بانک تجارت شعبه حمیدیا (بانک) در محله دشتی حمیدیا و خیابان دشتی بیست و یک واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت شعبه حمیدیا

در شهر حمیدیا، محله دشتی، بانک تجارت شعبه حمیدیا قرار دارد. بانک تجارت شعبه حمیدیا از بانک‌های خوب محله دشتی است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک پارسیان، نهاد مردمی رسالت و بانک کشاورزی هم قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک تجارت شعبه حمیدیا برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک تجارت شعبه حمیدیا قرار دارد، ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی است.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر به بانک تجارت شعبه حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک تجارت شعبه حمیدیا را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت شعبه حمیدیا واقع شده‌اند:

 • بانک پارسیان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • نهاد مردمی رسالت
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • بانک کشاورزی
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • بانک ملت شعبه حمیدیا
  بلوار شهید دشتی، دشتی 33
 • بانک ملی ایران
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی نوزدهم و دشتی بیست و یک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادرس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت شعبه حمیدیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت شعبه حمیدیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت شعبه حمیدیا ندارد.
  neshan logo