info
عکس باطری فروشی و باطری سازی
category

باطری فروشی و باطری سازی محله وصفنارد، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری فروشی و باطری سازی

باطری فروشی و باطری سازی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله وصفنارد تهران و خیابان رمضانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین آقای باطری آقای باتری، تالار پذیرایی پیام، جایگاه سوخت ۲۸۳، سوپر مارکت فروزان و مسجد اعظم وصفنارد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده باطری فروشی و باطری سازی واقع شده‌اند:

 • گالری موتورسیکلت ۱۱۰
  غلامرضایی، بین پیر مرادی و سیزدهم
 • تسمه فروشی حلاجی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین شیدا و طالقانی
 • تعمیر کولر اتومبیل محمدی
  آیت الله سعیدی، کیانی
 • تودوزی غفاری
  آیت الله سعیدی، بین عسگری و خوارزمی
 • رینگ و لاستیک
  آیت الله سعیدی، عسگری، فرد محمدی، بین دوم و میدان بهاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی معدنی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری فروشی و باطری سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری فروشی و باطری سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری فروشی و باطری سازی ندارد.
  neshan logo