info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهاران
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهاران محله وصفنارد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهاران

ایستگاه اتوبوس میدان بهاران (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و میدان بهاران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین داروخانه شبانه روزی شفق، فروشگاه زنحیره ای شهروند بهاران، استخر سونای بهاران، میدان بهاران و سینما و مرکز همایش بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهاران تهران

ایستگاه اتوبوس میدان بهاران تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله وصفنارد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله سعیدی، عسگری، میدان بهاران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان بهاران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بهاران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
  ابوذر، بین عاشری و معروفی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فتحی مترو حر
  ابوذر، فتحی، نرسیده به ورزدار
 • ایستگاه اتوبوس شهید فتحی
  ابوذر، فتحی، نرسیده به ورزدار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  پیغمبری، شاندیز، بین قفلیان پور و میر احمدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه برزو تخلیه
  غلامرضایی، حنیفه میرزایی، برادران مقدم، غلامی، بین زیرگذر شماره 8 و عالیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهاران ندارد.
  neshan logo