info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
category

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت محله شرکت نفت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت (ایستگاه اتوبوس) در محله شرکت نفت یزد و خیابان رسالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شرکت نفت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پویاا و همچنین پمپ بنزین رسالت، تولیدی مبل رسالت، برق اتومبیل اقبال، مسجد و حسینیه حضرت ابوالفضل و فروشگاه مسلم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت نفت یزد

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شرکت نفت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در رسالت قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شرکت نفت یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت نفت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین شهید یزدانی و امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آرمان
  رسالت، بین رسالت 16 و خبیری
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  آزادگان، بین 24 آزادگان و 22 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس میدان آرمان
  رسالت، بین رسالت 41 و 43
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت نفت ندارد.
  neshan logo