info
عکس پاساژ جوانمرد
category

پاساژ جوانمرد محله ارگ - پامنار، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ جوانمرد

پاساژ جوانمرد (بازار و مرکز خرید) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان قنات واقع شده است. این مجتمع یکی از پنجاه و نه بازار و مرکز خرید در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تالار الماس، موزه عبرت و پاساژ کاشانی و همچنین باب همایون، هتل زیبا، مسافرخانه همت، گرمابه سنتی توریستی باب همایون و رستوران امیرکبیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ جوانمرد واقع شده‌اند:

 • بستانی
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری، بین پشت مسجد و آهنگران
 • بازار ابزار زرگری و طلا سازی عقیق
  15 خرداد، اکبرنژاد، بین صفایی و مقدم سلیمی
 • پاساژ دکتر جواهریان
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری، بین پشت مسجد و آهنگران
 • پاساژ پرويز
  سعدی جنوبی، بعد از مهران
 • سرای شیخ جعفر
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بازار کویتیها، بازار مسجد جامع، بازار مسگرها، بین بازار صندوق سازها و بازار گونی فروشها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ز mir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ جوانمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ جوانمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ جوانمرد ندارد.
  neshan logo