info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله شهرک ولیعصر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران و خیابان مهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین پردیس سینمایی پرده طلایی (گلدن اسکرین)، مرکز پخش عمده شال و روسری تل پوش، گلشو فروشگاه آنلاین گیاهان آپارتمانی، مبل ال سون، شعبه طالقانی و پوشاک سناتور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر تهران

ایستگاه اتوبوس مهر تهران در شهر تهران، محله شهرک ولیعصر جنوبی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، مهر بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نعمت آباد قرار گرفته است. تاکسی سرویس اجلالی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک مرجان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری، نرگس
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  neshan logo