info
عکس ایستگاه اتوبوس آخوندی
category

ایستگاه اتوبوس آخوندی محله شهرک ولیعصر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آخوندی

ایستگاه اتوبوس آخوندی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران و خیابان وحدت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری و بورس موبایل نگین و همچنین دفتر فروشگاه اینترنتی فارس کالا، تولیدی مبل ایران، اف سی برگر، نانوایی و فروشگاه لوازم الکتریکی.نور الکتریک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آخوندی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس آخوندی تهران است که در محله شهرک ولیعصر جنوبی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به وحدت، بین آخوندی و مومنی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آخوندی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بنیاد قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آخوندی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آخوندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، مهر، میرزایی، بین زقر و برادران
 • ایستگاه اتوبوس عمرانی
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، مهر
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آخوندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آخوندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آخوندی ندارد.
  neshan logo