info
عکس مرکز فرهنگی قائم آل محمد
category

مرکز فرهنگی قائم آل محمد محله فروزش - امیر بهادر، تهران

مرکز فرهنگی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز فرهنگی قائم آل محمد

مرکز فرهنگی قائم آل محمد (مرکز فرهنگی) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز فرهنگی در محله فروزش - امیر بهادر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین قلیان فروشی نادراصل حاج اوغلی، بانک کارگشایی، دندانپزشکی دکتر زمانی، ایران اندرو و فروشگاه سنتور ثاقبی قرار گرفته است.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده مرکز فرهنگی قائم آل محمد واقع شده‌اند:

 • مکتب القران
  ولیعصر، اسدی منش، بین دارائی و فرنژاد
 • جامعه تعلیمات اسلامی
  (5.0)
  معیری، بین زعیم و صداقت
 • سرای محله قلمستان
  (5.0)
  قزوین، جوادیان، بین کمرپایه و برزو
 • بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء
  (5.0)
  ابوسعید، غفاری، زند سوم
 • خانه فرهنگ طلوع دانش
  (5.0)
  ولیعصر، نیک عهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز فرهنگی قائم آل محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز فرهنگی قائم آل محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز فرهنگی قائم آل محمد ندارد.
  neshan logo