عکس مجتمع تجاری دادرس
مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع تجاری دادرس (محله امیریه، تهران)

بازار و مرکز خرید
5.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی

موقعیت مجتمع تجاری دادرس در محله امیریه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مجتمع تجاری دادرس (بازار و مرکز خرید) در محله امیریه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین آموزشگاه موسیقی خسروشیرین، قماشین، هایپر لوازم قنادی ثامن، بانک کارگشایی و قنادی گواهی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو منيريه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین ژیان پناه و اهلی شیرازی


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری دادرس واقع شده‌اند:

 • پاساژولیعصر
  ولیعصر، بین خضابی و حسابی
 • بورس پیچ و مهره الزهرا
  قزوین، غفاری، بین هندسی و قطب
 • پاساژ خسرو
  کارگر جنوبی، بین دارویی و محمود ربیعی
 • پاساژ ابزاآلات امید
  قزوین، بین عبدالمحمود و شیری
 • بازارچه وزیر دفتر
  وحدت اسلامی، مقدس خیابانی، بین یوسفی و مسجد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shamsiofficial (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری دادرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری دادرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری دادرس ندارد.
  neshan logo