عکس انبار تکاب اتصال
category

انبار تکاب اتصال (چهاردانگه)

انبار
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، همت، وحدت، درختي، کوشا

موقعیت انبار تکاب اتصال چهاردانگه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

انبار تکاب اتصال (انبار) در استان تهران و خیابان کوشا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک آب و همچنین تولیدی مبلمان گلستان، تولیدی پوشاک فرم اسپرت و صنایع چوبی دهکده قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، همت، وحدت، درختي، کوشا


سایر انبارهای که در محدوده انبار تکاب اتصال واقع شده‌اند:

 • انبار تهران کانتین
  (4.0)
  آزادگان، طالقانی
 • تک کانتین 1
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، علی آباد غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Naser (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انبار تکاب اتصال چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  انبار دپو سوله

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انبار تکاب اتصال چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انبار تکاب اتصال چهاردانگه ندارد.