info
عکس آتلیه نفس
category

آتلیه نفس اصفهان

آتلیه و استودیو عکاسی
5.0
12 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آتلیه نفس

آتلیه نفس (آتلیه و استودیو عکاسی) در اصفهان و خیابان کوهپایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی شاه و بازار سرای هندوها و همچنین فروشگاه گز کرمانی، تابلوساز حاجی‌پور، مسجد حاج محمد جعفر آباده ای، فروشگاه مرکزی چینی زرین ایران و کبابی ممتاز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آتلیه یکی از عکاسی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر عکاسی‌های که در محدوده آتلیه نفس واقع شده‌اند:

 • عکاسی سالبر
  نشاط، دانشور
 • عکاسی تصویران
  (4.2)
  چهارباغ پایین، کرمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آتلیه نفس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آتلیه نفس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آتلیه نفس ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، عبدالرزاق، کوهپایی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آتلیه نفس

  شنبه 14:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 14:00 تا 20:30
  دوشنبه 14:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 14:00 تا 20:30
  چهارشنبه 14:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 14:00 تا 20:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo